top of page

O Nás

 

Jsme malý tým učitelů a kreativních profesionálů s dlouholetými zkušenostmi s konzultacemi, sdílením strategií, motivování týmů i jednotlivců a vytvářením prostředí, které inspiruje. Pomůžeme Ti dosáhnout svého cíle. Protože chceme, aby ses posunul dál v čemkoliv, co děláš.

 

Catherine Stepan 

Rozvíjení vlastního kritického myšlení a tvůrčích dovedností mi pomohlo růst ve svém oboru. Mám více než 20 let zkušeností v různých kategoriích vzdělání v USA, Velké Británii a Evropě. Místa, kde jsem žila a vyučovala, výrazně ovlivnila moji rozmanitost v oblasti vzdělávání. Tato evoluce nyní zahrnuje portfolio výuky všech věkových kategorií a úrovní, ale jsem velmi hrdá na to, že do svého seznamu zkušeností přidávám rozsáhlou osnovu a design kurzu, školení učitelů, konzultace a překlad/korekturu. Nyní posloužím jako vzdělávací vůdce a konzultant pro akademické jazykové programy jak v České republice, tak v Velké Británii. Mé touhy ve vyučování mě inspirují, abych nadále učila nové trendech v oblasti vzdělávání jako je digitální učení, digitální design učebních osnovách a inovativní výuka. Sdílení mého vzdělávacího portfolia s novými studenty je motivační silou a těším se na to, že Vás přivedu ke vzdělání - na představu o tom, že se kreativní myšlení a sebeobjevení mohou dostat do popředí Vašeho učení.

 

Moje učitelská kariéra začala v New Yorku, po dobu téměř desetiletí jsem učila angličtinu, EFL a tvůrčí psaní pro dospívající a dospělé. Mám bakalářský titul v angličtině a také pedagogice a magisterský titul v angličtině z CUNY New York. Dále jsem začala, ale bohužel nedokončila, doktorandské studium ve ​​srovnávací literatuře na Masarykově univerzitě v Brně, zaměřené na ženské psaní. Některé organizace, s nimiž jsem spolupracovala na projektech zahrnují Target English International, Brno English Centre, VSKE (ted Vysoká Škola Ambis, a Labyrinth School v Brně, stejně jako počet neziskových skupin, malých podniků a žen, které chtějí následovat své sny. Připoj se k nám. Nastal čas.

Joanne McDonnell

Věřím, že solidní program vzdělávání a rozvoje je nezbytný pro úspěch jakéhokoli středně velkého a velkého podniku k tomu, aby mohl konkurovat současným i budoucím trhům. Během své kariéry jsem se zaměřila na zavádění strategií školení a iniciativ řízení podpory zaměstnanců pomocí strategií smíšeného učení. Jako lídr v oblasti řízení školství v USA i ve Velké Británii jsem navrhla, dodala a zhodnotila kvalitní vzdělávací a rozvojové programy a workshopy pro veřejný i soukromý sektor.

V současné době se zaměřuji na rozvíjení programů odborné přípravy a profesního rozvoje organizací, provádění a následné dokončení různých vzdělávacích iniciativ. Uplatňuji vzdělávací a učební plány tak, aby vyhovovaly potřebám každé organizace a oddělení. To zahrnuje personální facilitaci, následné hodnocení, trénink a instruktážní materiály.

Workshopy a kurzy zahrnovaly témata jako:

Ženské problémy

Vztahy

Genderové role a stereotypy

Časový management

Tvůrčí psaní - rodiče s dětmi (Spolutvoření s Vaším dítětem)

Poezie a Tvůrčí poezie
Jejístorie  Workshop pro ženy

Profesní rozvoj učitelů

Obchodní angličtina

Životní přechody

Prozkoumejte svou kreativní stránku

Motivační dopisy a životopisy

Příprava na zkoušky a studijní tipy

Další témata

bottom of page