top of page

Jsme rostoucí česká agentura pro Target English International, leadera v letních cestovních vzdělávacích pobytech do Anglie pro juniory (12 - 17 let).

Nabízíme Vám osobní přístup, které Vaše dítě/student potřebuje. To díky tomu, že jsme součástí managementu týmu pořádajícího letní program a nacházíme se v Anglii na vysokých školách.

 

Studentům nabízíme:

- Dvoutýdenní all-inclusive program (možností jsou i týdny navíc)

- Intenzivní studium angličtiny s 30 hodinami výuky

- Návštěvy známých měst a atrakcí

- Trinity zkoušku a diplom

- Individuální a přátelský přístup s kvalifikovanými učiteli

- British Council Accredited Educational Organization

Cílem programu je vyvinout u studentů komunikační dovednosti a prohloubit jejich povědomí o britské kultuře a dědictví. Osnova je založena na Common European Framework of Reference for Languages a sylabus se zaměřuje na rozvinutí komunikačních schopností, zejména na schopnosti mluvené interakce a slovního projevu.

Testování

Studenti jsou testováni první den a následně rozděleni do skupin odpovídajících jejich znalostem. Studenti se připravují a skládají Trinity College London GESE ústní zkoušku jako součást kurzu. Můžeme se pochlubit 99% úspěšností. Studenti také dostávají hodnocení a certifikát při úspěšném ukončení kurzu.

Učitelé

Všichni naši učitelé jsou plně kvalifikovaní a mnoho z nich žije a pracuje jako učitelé v zahraničí a mají tak osobní zkušenosti s jinými kulturami, zvyky a tradicemi. Učitelé absolvují speciální kurz, který jim pomáhá k tomu, aby se stali více efektivními při výuce s Vámi.

Aktivity

TEI nabízí obsáhlé kulturní aktivity a večerní program s celodenními exkurzemi do měst s kulturní důležitostí a půldenní návštěvy místních galerií, muzeí a dalších turistických atrakcí. Studentům zprostředkováváme příležitost poznat dědictví Velké Británie zábavnou cestou. Večerní program zahrnuje diskotéky, zábavné kvízy, promítání filmů a talentová vystoupení.

Studentská spokojenost

Spokojenost a bezpečnost Vašeho dítěte je pro nás velmi důležitá, proto nabízíme vysoký standart péče a dozoru. Je pro nás velmi důležité, aby studentiběhem jejich návštěvy zůstali šťastní a zdraví a náš management na každé vysoké škole spolu s učiteli pracuje, aby všichni student dostali nejlepší možnou péči a pozornost. Máme vysoký počet obytného personálu, zajišťujícího dozor nad studenty po celý čas.

2.

Letní Jazykové Kurzy
(věk 12 - 17)
bottom of page