top of page

1.

Workshops pro Ženy

Pro koho jsou tyto kurzy určeny?

Pro Vás. Pro všechny ženy, které se chtějí dozvědět něco více o svém pohlaví a o sobě. Prozkoumáváme témata obklopující ženy, takže pokud chcete zjistit něco o tom, co vás zajímá, přidejte se k nám.

Naším cílem je přivést Vás na cestu myšlení, kreativity a sebehodnocení, které z Vás dělají ženu, a pomoct podstoupit kroky, které byste chtěly provést, abyste byly tam, kde chcete být. Workshopy jsou vedeny v anglickém jazyce a doporučenou úrovní podle CEFR je alespoň B1 nebo vyšší pokročilý, a to z toho důvodu, aby bylo co nejlépe zhodnoceno to, co Vám kurz může poskytnout.

Nabízíme různé kurzy s různým zaměřením.

 

Některá témata zahrnují:

       Timeline & herstory

 

       Vzory a posílení sebe sama

 

       Genderové role a stereotypy

 

       Lidské vztahy a co s něma?

 

       Kreativita a sny

 

       Kde vidím sama sebe a jak se tam dostanu?

 

       Obchodování, uveďte své nápady do pohybu

Momentálně se workshopy konají v Brně. V budoucnu bychom rádi uskutečnili workshopy i o víkendech nebo dokonce v zahraničí, a to v Anglii nebo Spojených státech.

 

Poznámka: Každý workshop je jiný, avšak určitě jsou zde maminky, které se budou chtít zúčastnit. Pokud je toto zrovna Váš případ a přihlásíte se, můžeme zajistit chůvu, která se postará o Vaše děti, zatímco my se budeme věnovat Vám.

Moc se omlouváme, ale zatim jen nabízíme Business English a Girl Power kurzy. Plánujem více zajímavé krátké kurzy a workshopy do budoucna...

Děkujem za pochopení...

workshops for women
bottom of page